Toggle Nav Toggle Nav
Huismerk

Koolstoffilter geschikt voor TurboAir Type 47 / F00479/1S (2St.)

AS-AZKF250_tur
  • Diameter (mm): 150
  • Gebruiksduur (in maanden): 4
  • Houdbaarheid (in jaren):

    Indien bewaard op droge en donkere plek.

    15
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 12,95 per set
per set
€ 12,95
totaal
  • 2 sets x € 11,95 € 23,90 Je bespaart 8%
  • 3 sets x € 11,50 € 34,50 Je bespaart 11%
  • 4 sets x € 10,95 € 43,80 Je bespaart 15%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Productomschrijving

TurboAir Koolstoffilter Type 47 / F00479/1S van AllSpares (2St.)

Een actieve koolstoffilter helpt de lucht in de keuken te zuiveren. De filter helpt vet en etensgeuren uit de lucht te verwijderen, waardoor onaangename geuren worden verminderd. Vetophoping in de keuken kan worden beperkt door de koolstoffilter regelmatig te vervangen. Zo blijft de lucht in je keuken frisser.

Afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap adviseren we je om de koolstoffilter elke 4 maanden te vervangen. Bij veelvuldig gebruik of wanneer je veel vet gebruikt, bijvoorbeeld bij frituren, raden we aan om de filter vaker te vervangen. Wanneer je de filter niet op tijd vervangt, raken de koolstofdeeltjes verzadigd en neemt de werking van de filter af.

Specificaties

Specificaties
Merk AllSpares
EAN 8718868949134
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Stuks per verpakking 2
Dikte (mm) 53
Diameter (mm) 150
Gebruiksduur (in maanden) 4
Houdbaarheid (in jaren)

Indien bewaard op droge en donkere plek.

15
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor Type 47, F00479/1S, AS-AZKF250, Modèle 47, KIT0161384, F00478, CFC0141497, HFK479

Bijlagen

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Turboair 208242446619
Turboair 208242446620
Turboair 208242446625
Turboair 208242446626
Turboair 208355405056
Turboair 208355405057
Turboair 208355405058
Turboair 208355405059
Turboair 208355405135
Turboair 208355405136
Turboair 208355405137
Turboair 208355405138
Turboair 208355405319
Turboair 208355405320
Turboair 68415698B
Turboair 68415698C
Turboair 68415699B
Turboair 68415699C
Turboair CERTOSA AN/A/60/PB
Turboair CERTOSA AN/A/90/SS/PB
Turboair CERTOSA CR/A/60/PB
Turboair CERTOSA CR/A/90/SS/PB
Turboair CERTOSA IX/A/60
Turboair CERTOSA IX/A/60/PB
Turboair CERTOSA IX/A/60/PB/SS
Turboair CERTOSA IX/A/90
Turboair CERTOSA IX/A/90/PB
Turboair CERTOSA IX/A/90/PB/SS
Turboair CERTOSA IX/F/60/SS/PB/LX
Turboair CERTOSA IX/F/90/SS/PB/LX
Turboair PRF0011347B
Turboair PRF0011372B
Turboair PRF0094068A
Turboair PRF0094084A
Turboair PRF0109361
Turboair PRF0109376
Turboair PRF0129377A
Turboair PRF0129391A
Turboair TA KM 60 IX

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Koolstoffilter geschikt voor TurboAir Type 47 / F00479/1S (2St.)
Koolstoffilter geschikt voor TurboAir Type 47 / F00479/1S (2St.) €12,95