Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Faber Koolstoffilter IN-NOVA SMART / VALUE PB / FLEXA HIP (2St.)

112.0067.944
  • Diameter (mm): 150
  • Dikte (mm): 15
  • Gebruiksduur (in maanden): 4
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 19,95 per set
per set
€ 19,95
totaal
  • 2 sets x € 18,95 € 37,90 Je bespaart 5%
  • 3 sets x € 17,95 € 53,85 Je bespaart 10%
  • 4 sets x € 16,95 € 67,80 Je bespaart 15%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Huismerk Deal
Waarom kiezen voor AllSpares?

Onze AllSpares-producten zijn van dezelfde kwaliteit en compatibiliteit als de originele producten. Je betaalt een lagere prijs omdat wij de productie hiervan zelf beheren en zo besparen op bijvoorbeeld transport, verpakking en reclame.

Productomschrijving

Faber Koolstoffilter IN-NOVA SMART / VALUE PB / FLEXA HIP (2St.)

Blijvende kookgeuren in de keuken? De Faber Koolstoffilter IN-NOVA SMART / VALUE PB / FLEXA HIP filtert deze eenvoudig weg uit je recirculatie-afzuigkap. Zoek je een origineel vervangend koolstoffilter voor je Faber afzuigkap, dan is deze filter de juiste keuze om nare kookluchtjes en fijnstof uit de keuken te houden.

  • Vervangen van deze Faber koolstoffilter is eenvoudig en doe je zelf.
  • Inhoud: 2 stuks.

Afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap adviseren wij je elke 4 maanden deze koolstoffilter te vervangen (bij veelvuldig gebruik, of wanneer je veel vet gebruikt zoals bij frituren, raden wij aan om dit vaker te doen). Wanneer je dit niet doet, raken de koolstofdeeltjes verzadigd en verliezen zij hun effect.

Specificaties

Specificaties
Merk Faber
EAN 8015139909874
Stuks per verpakking 2
Dikte (mm) 15
Diameter (mm) 150
Gebruiksduur (in maanden) 4
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 112.0067.944, 1120067942, 1120067944, 112.0067.942, 10115, 112.0282.687, 1120282687, AS-AZKF380, 5403012, EFF75

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Faber 106/35 PLUS SRM LG A56/3
Faber 106/35 PLUS SRM LG A86/3
Faber 110.0254.414
Faber 110.0254.415
Faber 110.0254.417
Faber 110.0254.418
Faber 110.0254.419
Faber 110.0254.420
Faber 110.0255.517
Faber 110.0260.277
Faber 110.0261.456
Faber 110.0261.859
Faber 110.0267.618
Faber 110.0332.282
Faber 110.0395.198
Faber 110.0395.382
Faber 110.0463.545
Faber 110.0463.547
Faber 305.0554.567
Faber 305.0554.568
Faber 305.0554.576
Faber 305.0557.680
Faber 305.0557.691
Faber 315.0547.826
Faber 315.0635.133
Faber 320.0557.523
Faber 320.0557.524
Faber 320.0557.525
Faber 320.0557.527
Faber 320.0557.529
Faber 320.0557.530
Faber 320.0557.539
Faber 320.0557.540
Faber 320.0557.541
Faber 320.0557.542
Faber 320.0557.543
Faber 320.0557.544
Faber 321.0693.744
Faber 321.0693.746
Faber 321.0693.747
Faber 321.0693.748
Faber 5049000
Faber 5049001
Faber 5049002
Faber 5049003
Faber 5049004
Faber 5049005
Faber 5104003
Faber 5104004
Faber 5605281
Faber 5605298
Faber 5605601
Faber 5605618
Faber 5605625
Faber 5605649
Faber 5606493
Faber 5606509
Faber 199509509
Faber 3050554566
Faber 3200513584
Faber CAPPA IN-NOVA SMART X A60 S/I
Faber CAPPA INSIDE LUX 2.0 F120 VENETA
Faber DCH28 PLUS SS16A/1 GDO
Faber DCH28 PLUS SS19A/1 GDO
Faber EGEA PLUS X A60
Faber EGEA PLUS X A90
Faber FLEXA HIP AM/X A60
Faber FLEXA PLUS LG A90
Faber FLEXAHIP
Faber FLEXANGHIPAM/XA60
Faber FTC 6032 GR/XS FLEXA
Faber FTC 6032 GR/XS FLEXA 110.0200.740
Faber IN-NOVA SMART INOX A60
Faber IN-NOVA SMART INOX A90
Faber IN-NOVA SMART X A120
Faber IN-SUPER PLUS XA60
Faber IN-SUPER PLUS XA90
Faber INCA SMART 560 HCS GR A52
Faber INCA SMART LG A52
Faber INCA SMART/PLUS
Faber LG A60 199509509
Faber PPI 90 XS
Faber RANCH
Faber RANCH60NF
Faber RANCH90NF
Faber RANCHANGOLO
Faber RANCHANGOLO90NF
Faber VALIA 600 INOX
Faber VALIA 90 XS
Faber VALIA 900 NOIR
Faber VALIA BLANC A60
Faber VALIA BLANC A90
Faber VALIA INOX A60
Faber VALIA INOX A90
Faber VALIA NOIR A60
Faber VALIA NOIR A90
Faber VALUE PB 4 2L X A60
Faber VALUE PB BK A60
Faber VALUE PB BK A90
Faber VALUE PB W A60
Faber VALUE PB W A90
Faber VALUE PB X A60
Faber VALUE PB X A90
Faber WEST
Faber WEST90NF

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Faber Koolstoffilter IN-NOVA SMART / VALUE PB / FLEXA HIP (2St.)
Faber Koolstoffilter IN-NOVA SMART / VALUE PB / FLEXA HIP (2St.) €19,95