Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Elica Metaalfilter 757x185mm GRI0116172A

GRI0116172A
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 375/757x185x9
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 69,95 per stuk
€ 69,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Productomschrijving

Elica Metaalfilter 757x185mm GRI0116172A

Deze metalen vetfilter filtert effectief vet en olie uit de lucht en is temperatuurbestendig, zodat je optimaal gebruik kunt maken van je afzuigkap. De onaangename geurtjes en vette dampen die vrijkomen bij het koken, kunnen je metaalfilters op den duur verstoppen. Om dit te voorkomen, is het aan te raden om je metaalfilters elke maand schoon te maken:

  1. Spray je filters in met een metaalontvetter, zoals onze AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Veeg de filters schoon met een natte doek of borstel, spoel ze schoon onder de kraan en wrijf de filters weer droog.
  4. Wanneer het schoonmaken niet gelukt is, kun je de filters ook in de vaatwasser doen. In de vaatwasser kunnen de metaalfilters echter wel verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking van de filters.
  5. Plaats de filters met de vette kant naar beneden en reinig de filters dan op maximaal 50°C en met een normale vaatwastablet. Let op! Er mag buiten de filters niets anders in de vaatwasser zitten. Anders komen er vlekken of andere resten in de filters te zitten.
  6. Vervang je metaalfilters als de staat ervan slechter wordt en schoonmaken niet meer helpt.
Deze filter kan verpakt zijn in blauwe folie. Deze folie hoort voor gebruik van de filter te worden verwijderd!

Specificaties

Specificaties
Merk Elica
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 375/757x185x9
Lengte (mm) 375/757
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 185
Hoogte (mm) 9
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor GRI0116172A

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Elica 208355404582
Elica ELITE 35
Elica ELITE 35 GR IX/A/90
Elica ELITE 35 GRIX/A/90
Elica ELITE 35 STD GRIX/A/90
Elica PRF0112704
Elica PRF0112704A
Elica PRF0112704B
Elica PRF0116217
Elica PRF0116217A
Elica PRF0116217B
Elica PRF0116217C
Elica PRF0116217D
Elica PRF0116217E
Elica PRF0116223
Elica PRF0116223A
Elica PRF0116223B
Elica PRF0116223C
Elica PRF0119024
Elica PRF0119024A
Elica PRF0119024B
Elica PRF0119024C
Elica PRF0119103
Elica PRF0119103A
Elica PRF0119103B
Elica PRF0119103C
Elica PRF0124746
Elica PRF0124746A
Elica PRF0124746B
Elica PRF0124746C
Elica PRF0127023
Elica PRF0127023A
Elica PRF0127573
Elica PRF0127573A
Elica PRF0127573B
Elica PRF0132791
Elica PRF0132791A
Elica PRF0136188
Elica PRF0136188A
Elica PRF0139069
Elica PRF0139150
Elica PRF0140076
Elica PRF0147421
Elica PRF0151042
Elica PRF0153776
Elica PRF0157353
Elica PRF0166636
Elica PRF0189339

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Elica Metaalfilter 757x185mm GRI0116172A
Elica Metaalfilter 757x185mm GRI0116172A €69,95