Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Elica Metaalfilter 458x177mm GF03FB

GF03FB
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 459x178x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 17,95 per stuk
€ 17,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Huismerk Deal
Waarom kiezen voor AllSpares?

Onze AllSpares-producten zijn van dezelfde kwaliteit en compatibiliteit als de originele producten. Je betaalt een lagere prijs omdat wij de productie hiervan zelf beheren en zo besparen op bijvoorbeeld transport, verpakking en reclame.

Productomschrijving

Elica Metaalfilter 458x177mm GF03FB

Deze metalen vetfilter filtert effectief vet en olie uit de lucht en is temperatuurbestendig, zodat je optimaal gebruik kunt maken van je afzuigkap. De onaangename geurtjes en vette dampen die vrijkomen bij het koken, kunnen je metaalfilters op den duur verstoppen. Om dit te voorkomen, is het aan te raden om je metaalfilters elke maand schoon te maken:

  1. Spray je filters in met een metaalontvetter, zoals onze AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Veeg de filters schoon met een natte doek of borstel, spoel ze schoon onder de kraan en wrijf de filters weer droog.
  4. Wanneer het schoonmaken niet gelukt is, kun je de filters ook in de vaatwasser doen. In de vaatwasser kunnen de metaalfilters echter wel verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking van de filters.
  5. Plaats de filters met de vette kant naar beneden en reinig de filters dan op maximaal 50°C en met een normale vaatwastablet. Let op! Er mag buiten de filters niets anders in de vaatwasser zitten. Anders komen er vlekken of andere resten in de filters te zitten.
  6. Vervang je metaalfilters als de staat ervan slechter wordt en schoonmaken niet meer helpt.
Dit filter kan verpakt zijn in blauwe folie. Deze folie hoort voor gebruik van het filter te worden verwijderd!

Specificaties

Specificaties
Merk Elica
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 459x178x8
Lengte (mm) 459
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 178
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor GF03FB

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Elica 174N/B/X 60
Elica 175G 8920
Elica 175G 9990
Elica 175N/B
Elica 1768336A
Elica 208018904402
Elica 208018904406
Elica 208018904407
Elica 208018904410
Elica 208018904412
Elica 208298104408
Elica 208298161101
Elica 208298161103
Elica 208347604404
Elica 208350561102
Elica 208350561104
Elica 208350561106
Elica 208355404534
Elica 208355404585
Elica 208355404611
Elica 208355404836
Elica 208355404896
Elica 20801890441917400
Elica 208355405818PRF01
Elica BI60-3
Elica BI60T-3
Elica BOXIN HE 60
Elica BOXIN PLUS 60
Elica BOXINPLUSIXGLA60 PRF0097795
Elica CIAKGRA56 PRF0008404A
Elica CIAKGRA568 PRF0047509C
Elica CIAKGRA568709742 PRF0047509
Elica CIAKGREY568 PRF0047509A
Elica CIAKGREY568 PRF0047509B
Elica CIAKLUXGRAL56 PRF0121068
Elica CIAKLUXGRAL56 PRF0121068A
Elica ELB-60-1M
Elica ELB-60-2M
Elica ELB-60-RM
Elica ELB-HT-60
Elica ELIB91K28SL3V2LBGRF60 1755555A
Elica ELIBLOC9LXSILVER
Elica ELIBLOC9SILVER1MF60
Elica ELIBLOC9STGRA60
Elica ELIBLOC9STGRA60SI PRF0142001
Elica ELIBLOC9STSILVERF60
Elica ELIBLOC9STSILVERF60 17555553
Elica ELIBLOC9STSILVERF60 PRF0142480
Elica ELIBLOCHTGRA60 1768336
Elica ELIBLOCHTGRA60 1768336A
Elica ELIBLOCLUXGRA60 PRF0104623A
Elica HIDDEN20IXA90 PRF0164356
Elica HIDDENHTIXGLA90 PRF0121264
Elica HIDDENIXA90 PRF0095073
Elica HIDDENIXGLA90
Elica HIDDENIXGLA90 PRF0097708
Elica HIDDENIXGLA90 PRF0101141
Elica LANEIXA72
Elica LANEMBLA72
Elica PRF01 859698001206
Elica PRF0121068
Elica PRF0121068A
Elica SKLOCK-60
Elica SKLOCK-LED-60
Elica SLEEK-80
Elica TAFL60G PRF0136434

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Elica Metaalfilter 458x177mm GF03FB
Elica Metaalfilter 458x177mm GF03FB €17,95