Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Elica Metaalfilter 327x177x9mm 480122101731

480122101731_eli
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 329x177x10
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 28,95 per stuk
€ 28,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Productomschrijving

Elica Metaalfilter 327x177x9mm 480122101731

Deze metalen vetfilter filtert effectief vet en olie uit de lucht en is temperatuurbestendig, zodat je optimaal gebruik kunt maken van je afzuigkap. De onaangename geurtjes en vette dampen die vrijkomen bij het koken, kunnen je metaalfilters op den duur verstoppen. Om dit te voorkomen, is het aan te raden om je metaalfilters elke maand schoon te maken:

  1. Spray je filters in met een metaalontvetter, zoals onze AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Veeg de filters schoon met een natte doek of borstel, spoel ze schoon onder de kraan en wrijf de filters weer droog.
  4. Wanneer het schoonmaken niet gelukt is, kun je de filters ook in de vaatwasser doen. In de vaatwasser kunnen de metaalfilters echter wel verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking van de filters.
  5. Plaats de filters met de vette kant naar beneden en reinig de filters dan op maximaal 50°C en met een normale vaatwastablet. Let op! Er mag buiten de filters niets anders in de vaatwasser zitten. Anders komen er vlekken of andere resten in de filters te zitten.
  6. Vervang je metaalfilters als de staat ervan slechter wordt en schoonmaken niet meer helpt.
Deze filter kan verpakt zijn in blauwe folie. Deze folie hoort voor gebruik van de filter te worden verwijderd!

Specificaties

Specificaties
Merk Elica
EAN 8058331214216
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 329x177x10
Lengte (mm) 329
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 177
Hoogte (mm) 10
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 480122101731

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Elica 20801890
Elica 208014104403
Elica 208014104407
Elica 208014104426
Elica 208014104427
Elica 208014104428
Elica 208014104429
Elica 208014104430
Elica 208018904401
Elica 208018904404
Elica 208018904405
Elica 208018904413
Elica 208018904414
Elica 208018904415
Elica 208018904417
Elica 208018932302
Elica 208102346604 PRF 0004
Elica 208226404401 PRF 0032
Elica 2083184404402 PRF 010
Elica 208338004401 PRF 0025
Elica 208338004402 PRF 0025
Elica 208338004403 PRF 0025
Elica 208338104401 PRF 0025
Elica 208338104402 PRF 0025
Elica 208338104403 PRF 0025
Elica 208341804402 PRF 0101
Elica 208343104401 PRF 0097
Elica 208343104402 PRF 0097
Elica 208343104403 PRF 0097
Elica 208343104404 PRF 0025
Elica 208343104405
Elica 208347604401 PRF 0092
Elica 208350504401 PRF 0097
Elica 208350504403 PRF 01212
Elica 208350504403 PRF01212
Elica 208350561101 PRF 0101
Elica 208355404835 PRF 01046
Elica 208355404835 PRF01046
Elica 208355404837 1761458
Elica 258014243907
Elica 258065443907
Elica 258065443908
Elica 852523100990
Elica 852523101010
Elica 852523101030
Elica 852523101650
Elica 852523103030
Elica 852523103040
Elica 852523103050
Elica 852523103060
Elica 852523103070
Elica 852523103080
Elica 852523103230
Elica 852523104520
Elica 852523106110
Elica 852523106120
Elica 852523106130
Elica 852523106490
Elica 852523107170
Elica 852523107210
Elica 852523108490
Elica 852523109280
Elica 852523110910
Elica 852523112110
Elica 852523112350
Elica 852523115910
Elica 858946103141
Elica 858946103142
Elica 2080189044201740000
Elica 2080189044241750000
Elica 2080189044251740000
Elica 2082904044025620000
Elica 2082904044045620000
Elica ASPENCORNK 2M
Elica ASPENCORNK2M
Elica BLOC 9 A80 LX
Elica BLOC 9GREYA 80 LX
Elica BLOC9 A80LX
Elica BLOC9GREYA80LX
Elica CORALLOANGGOA 100
Elica CORALLOANGGOA 105
Elica CORALLOANGGOA100
Elica CORALLOANGGOA105
Elica CORALLOANGSPA 100
Elica CORALLOANGSPA 105
Elica CORALLOANGSPA100
Elica CORALLOANGSPA105
Elica CORALLOANGWHA 105
Elica CORALLOANGWHA105
Elica DENVERCORK 2MGOA 105
Elica DENVERCORK2MGOA105
Elica ELIBL 90101
Elica ELIBL 90101 GR
Elica ELIBL90101
Elica ELIBL90101GR
Elica ELIBLOC 303 LUX
Elica ELIBLOC 303 LUXGR
Elica ELIBLOC 9LX
Elica ELIBLOC 9LXGRA 80
Elica ELIBLOC 9ST
Elica ELIBLOC 9STF 80
Elica ELIBLOC 9STGRA 80
Elica ELIBLOC 9STSILVER
Elica ELIBLOC303LUX
Elica ELIBLOC9LX
Elica ELIBLOC9ST
Elica Elibloc 9LXsilver
Elica Elibloc 9STsilverF 80
Elica RUBINOANGIXA 100
Elica SMERAANGGOA 100
Elica SMERACORN LXWHA
Elica SMERACORNERLXWHA
Elica SMERALDOANGGO
Elica SMERALDOANGGOA
Elica SMERALDOANGWHA
Elica SMERALXGOF 103 S

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Elica Metaalfilter 327x177x9mm 480122101731
Elica Metaalfilter 327x177x9mm 480122101731 €28,95