Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Elica Metaalfilter 177x378x8mm GF09AB

GF09AB
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 177x378x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Niet op voorraad

€ 24,95 per stuk
€ 24,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Productomschrijving

Elica Metaalfilter 177x378x8mm GF09AB

Deze metalen vetfilter filtert effectief vet en olie uit de lucht en is temperatuurbestendig, zodat je optimaal gebruik kunt maken van je afzuigkap. De onaangename geurtjes en vette dampen die vrijkomen bij het koken, kunnen je metaalfilters op den duur verstoppen. Om dit te voorkomen, is het aan te raden om je metaalfilters elke maand schoon te maken:

  1. Spray je filters in met een metaalontvetter, zoals onze AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Veeg de filters schoon met een natte doek of borstel, spoel ze schoon onder de kraan en wrijf de filters weer droog.
  4. Wanneer het schoonmaken niet gelukt is, kun je de filters ook in de vaatwasser doen. In de vaatwasser kunnen de metaalfilters echter wel verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking van de filters.
  5. Plaats de filters met de vette kant naar beneden en reinig de filters dan op maximaal 50°C en met een normale vaatwastablet. Let op! Er mag buiten de filters niets anders in de vaatwasser zitten. Anders komen er vlekken of andere resten in de filters te zitten.
  6. Vervang je metaalfilters als de staat ervan slechter wordt en schoonmaken niet meer helpt.
Deze filter kan verpakt zijn in blauwe folie. Deze folie hoort voor gebruik van de filter te worden verwijderd!

Specificaties

Specificaties
Merk Elica
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 177x378x8
Lengte (mm) 177
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 378
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor GF09AB, ACC0000293

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Elica 208298104404
Elica 208298104406
Elica 208298104409
Elica 208298161102
Elica 208298161104
Elica 208350604405
Elica 208350604411
Elica 208355404535
Elica 208355404897
Elica 208355405324
Elica 208355405326
Elica 208355405801
Elica 208355405819
Elica 208355405863
Elica 208355405999
Elica 208355406099
Elica 208355406632
Elica 208355406807
Elica 208355406817
Elica 208355406819
Elica 208355407061
Elica 208355407077
Elica 208355407175
Elica 208355407313
Elica BOX IN PLUS IXGL/A/90
Elica BOXIN HE 90
Elica BOXIN PLUS 90
Elica CIAK 2.0
Elica CIAK 2.0 S
Elica CIAK GR/A/86
Elica CIAK GR/A/86.8
Elica CIAK GR/A/86.8 709743
Elica CIAK LUX GR/A/L/86
Elica LEVER
Elica PRF0001473
Elica PRF0008443
Elica PRF0008443A
Elica PRF0011306
Elica PRF0011324
Elica PRF0021660
Elica PRF0022711
Elica PRF0022727
Elica PRF0025161A
Elica PRF0025161B
Elica PRF0047510
Elica PRF0047510A
Elica PRF0047510B
Elica PRF0047510C
Elica PRF0072851
Elica PRF0097796
Elica PRF0097796A
Elica PRF0099913
Elica PRF0099913A
Elica PRF0099913B
Elica PRF0099913C
Elica PRF0099913D
Elica PRF0101002
Elica PRF0101002A
Elica PRF0101002B
Elica PRF0101658
Elica PRF0101658A
Elica PRF0101658B
Elica PRF0107144
Elica PRF0107420
Elica PRF0107420A
Elica PRF0121107
Elica PRF0121107A
Elica PRF0121107B
Elica PRF0130045
Elica PRF0139826
Elica PRF0139826A
Elica PRF0139826B
Elica PRF0154253
Elica PRF0154253A
Elica PRF0155732
Elica PRF0155732A
Elica PRF0160152
Elica PRF0160733
Elica PRF0164189
Elica PRF0169504
Elica PRF0169675
Elica PRF0178983
Elica PRF0181898
Elica PRF0181903
Elica PRF0183614
Elica PRF0188250
Elica PRF0188290
Elica PRF0189315
Elica PRF0189739
Elica PRF0192694
Elica PRF0193699
Elica PRF0201937
Elica PRF0204832
Elica SKLOCK-90
Elica SKLOCK-LED-90

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Elica Metaalfilter 177x378x8mm GF09AB
Elica Metaalfilter 177x378x8mm GF09AB €24,95