Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

Elica Metaalfilter 173x386mm GRI0138042A

GRI0138042A
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 173x386x9
  • Gebruiksduur (in maanden): 36
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 19,95 per stuk
€ 19,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Productomschrijving

Elica Metaalfilter 173x386mm GRI0138042A

Deze metalen vetfilter filtert effectief vet en olie uit de lucht en is temperatuurbestendig, zodat je optimaal gebruik kunt maken van je afzuigkap. De onaangename geurtjes en vette dampen die vrijkomen bij het koken, kunnen je metaalfilters op den duur verstoppen. Om dit te voorkomen, is het aan te raden om je metaalfilters elke maand schoon te maken:

  1. Spray je filters in met een metaalontvetter, zoals onze AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Veeg de filters schoon met een natte doek of borstel, spoel ze schoon onder de kraan en wrijf de filters weer droog.
  4. Wanneer het schoonmaken niet gelukt is, kun je de filters ook in de vaatwasser doen. In de vaatwasser kunnen de metaalfilters echter wel verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking van de filters.
  5. Plaats de filters met de vette kant naar beneden en reinig de filters dan op maximaal 50°C en met een normale vaatwastablet. Let op! Er mag buiten de filters niets anders in de vaatwasser zitten. Anders komen er vlekken of andere resten in de filters te zitten.
  6. Vervang je metaalfilters als de staat ervan slechter wordt en schoonmaken niet meer helpt.
Deze filter kan verpakt zijn in blauwe folie. Deze folie hoort voor gebruik van de filter te worden verwijderd!

Specificaties

Specificaties
Merk Elica
Apparaat benamingen Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Afmetingen LxBxH (in mm) 173x386x9
Lengte (mm) 173
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 386
Hoogte (mm) 9
Gebruiksduur (in maanden) 36
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor GRI0138042A, ACC0000301

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
Elica 208355404622
Elica 208355404623
Elica 208355404627
Elica 208355404628
Elica 208355404629
Elica 208355405745
Elica 208355405746
Elica 208355405747
Elica 208355405962
Elica 208355405963
Elica ERA C BL/A/52
Elica ERA C BL/A/72
Elica ERA C IX/A/52
Elica ERA C IX/A/72
Elica ERA C WH/A/52
Elica ERA C WH/A/72
Elica ERA GR/A/52
Elica PRF0142633
Elica PRF0142716
Elica PRF0142723
Elica PRF0142728
Elica PRF0142741
Elica PRF0144570
Elica PRF0144593
Elica PRF0146438
Elica PRF0146917
Elica PRF0155296A
Elica PRF0156354
Elica PRF0156354A
Elica PRF0158869
Elica PRF0160121
Elica PRF0160648
Elica PRF0162282
Elica PRF0163588
Elica PRF0165696
Elica PRF0166822
Elica PRF0166823
Elica PRF0167028
Elica PRF0167784

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
Elica Metaalfilter 173x386mm GRI0138042A
Elica Metaalfilter 173x386mm GRI0138042A €19,95