Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

CATA Metaal- en Koolstoffilter 390x285mm DUAL MAX 02800922

02800922
  • Afmetingen LxBxH (in mm) : 390x285x8
  • Gebruiksduur (in maanden): 6
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 69,95 per stuk
€ 69,95
totaal
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Productomschrijving

CATA Metaal- en Koolstoffilter 390x285 DUAL MAX 02800922

De CATA 02800922 DUAL-filter combineert een aluminium vetfilter en een actieve koolstoffilter in één filterelement. De metalen filter vangt vetdeeltjes uit de kookdampen op, terwijl het actieve kool ongewenste geuren absorbeert. Hierdoor blijft de lucht in de keuken schoner wanneer de afzuigkap in recirculatiestand wordt gebruikt. De metalen filter kan worden gereinigd, maar zodra de actieve kool verzadigd raakt, dient de complete filter te worden vervangen.

Het is aan te raden om je metaalfilters elke maand schoon te maken:
  1. Spray je filters in met een metaalontvetter, zoals onze AS-CL010.
  2. Laat de metaalontvetter enkele minuten inwerken.
  3. Veeg de filters schoon met een natte doek of borstel, spoel ze schoon onder de kraan en wrijf de filters weer droog.
  4. Wanneer het schoonmaken niet gelukt is, kun je de filters ook in de vaatwasser doen. In de vaatwasser kunnen de metaalfilters echter wel verkleuren. Dit heeft geen invloed op de werking van de filters.
  5. Plaats de filters met de vette kant naar beneden en reinig de filters dan op maximaal 50°C en met een normale vaatwastablet. Let op! Er mag buiten de filters niets anders in de vaatwasser zitten. Anders komen er vlekken of andere resten in de filters te zitten.
  6. Vervang je metaalfilters als de staat ervan slechter wordt en schoonmaken niet meer helpt.
Deze filter kan verpakt zijn in blauwe folie. Deze folie hoort voor gebruik van de filter te worden verwijderd!

Is dit niet de koolstoffilter voor je CATA afzuigkap? Wil je de koolstoffilter online bestellen, maar is dit niet het exacte product waar je naar zocht? Ga dan naar het volledige overzicht voor de CATA Koolstoffilters of bekijk het gehele aanbod.

Specificaties

Specificaties
Merk CATA
EAN 8422248059930
Afmetingen LxBxH (in mm) 390x285x8
Lengte (mm) 390
Stuks per verpakking 1
Breedte (mm) 285
Hoogte (mm) 8
Gebruiksduur (in maanden) 6
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 02800922

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
CATA 2021308
CATA 2021310
CATA 2021400
CATA 2021602
CATA 2029306
CATA 2029602
CATA 2031407
CATA 2036007
CATA 2036008
CATA 2036406
CATA 2036407
CATA 2036408
CATA 2037006
CATA 2037007
CATA 2037008
CATA 2037406
CATA 2037407
CATA 2037408
CATA 2038007
CATA 2038008
CATA 2038408
CATA 2039009
CATA 2039106
CATA 2039107
CATA 2039406
CATA 2039407
CATA 2039408
CATA 2039507
CATA 2060310
CATA 2060400
CATA 2060602
CATA 2061105
CATA 2061405
CATA 2061606
CATA 2061608
CATA 2063603
CATA 2075305
CATA 2075401
CATA 2085602
CATA 2111308
CATA 2111309
CATA 2119207
CATA 2132305
CATA 2137006
CATA 2137409
CATA BENNU SLIM 1200 X
CATA BENNU SLIM 900 X
CATA ISLA BENNU SLIM 1200 X
CATA ISLA BENNU SLIM 900 X
CATA ISLA MAGRABA
CATA LEGEND 7010 X
CATA LEGEND 9010 X
CATA MAGRABA
CATA S PLUS 6010 X
CATA S PLUS 7010 X
CATA S PLUS 9010 X
CATA SYGMA 12010 X
CATA SYGMA 6010 BK
CATA SYGMA 6010 X
CATA SYGMA 7010 BK
CATA SYGMA 7010 X
CATA SYGMA 9010 BK
CATA SYGMA 9010 X
CATA THALASSA 600 GBK /H
CATA THALASSA 600 GWH /H
CATA THALASSA 700 GBK /H
CATA THALASSA 700 GWH /H
CATA THALASSA 900 GBK /H
CATA THALASSA 900 GWH /H
CATA THALASSA EVO 600 GBK /A
CATA THALASSA EVO 600 GWH /A
CATA THALASSA EVO 700 GBK /A
CATA THALASSA EVO 700 GWH /A
CATA THALASSA EVO 800 GBK /A
CATA THALASSA EVO 800 GWH /A
CATA THALASSA EVO 900 GBK /A
CATA THALASSA EVO 900 GWH /A
CATA THALASSA EVO NO DRIP 700 GBK
CATA THALASSA EVO NO DRIP 900 GBK
CATA THALASSA PRO 1200 GBK /A
CATA THALASSA PRO 600 GBK /A
CATA THALASSA PRO 600 GWH /A
CATA THALASSA PRO 700 GBK /A
CATA THALASSA PRO 700 GWH /A
CATA THALASSA PRO 800 GBK /A
CATA THALASSA PRO 800 GWH /A
CATA THALASSA PRO 900 GBK /A
CATA THALASSA PRO 900 GGR /A
CATA THALASSA PRO 900 GWH /A
CATA VK 6000 BK
CATA VK 6000 WH
CATA VK 6000 X
CATA VK 6000 X +FCA
CATA VK 7000 X
CATA VK 9000 X

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
CATA Metaal- en Koolstoffilter 390x285mm DUAL MAX 02800922
CATA Metaal- en Koolstoffilter 390x285mm DUAL MAX 02800922 €69,95