Toggle Nav Toggle Nav
ORIGINAL PRODUCT

CATA Koolstoffilter 02859489

02859489
  • Gebruiksduur (in maanden): 3
Alle specificaties

Direct leverbaar

€ 19,95 per stuk
per stuk
€ 19,95
totaal
  • 2 x € 18,95 € 37,90 Je bespaart 5%
  • 3 x € 17,95 € 53,85 Je bespaart 10%
  • 4 x € 16,95 € 67,80 Je bespaart 15%
  • Gratis verzending vanaf € 50,-
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen: voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Productomschrijving

CATA Koolstoffilter 02859489

De koolstoffilter 02859489 voor je CATA afzuigkap filtert geurtjes uit de lucht in je keuken. Tijdens het koken komen er etensluchten vrij. De afzuigkap voert deze af, maar sommige modellen blazen de lucht weer terug de keuken in. Een koolstoffilter doet het vuile werk in de afzuigkap. Een koolstoffilter zuivert alle vieze luchtjes uit je keuken. Zo blijft je keuken vrij van vervelende kookluchtjes.

  • Kook je heel vaak? Dan kan het zijn dat de filter sneller aan vervanging toe is.
  • De vorm van deze koolstoffilter is rond.
  • De diameter van deze CATA koolstoffilter is 12.5 centimeter (cm).
  • Inhoud: 1 stuk.
  • Deze koolstoffilter gaat ongeveer 3 maanden mee.
Afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap adviseren wij je elke 3 maanden de koolstoffilter te vervangen (bij veelvuldig gebruik, of wanneer je veel vet gebruikt zoals bij frituren, raden wij aan om dit vaker te doen). Wanneer je dit niet doet, raken de koolstofdeeltjes verzadigd en verliezen zij hun effect.

Is dit niet de koolstoffilter voor je CATA afzuigkap? Wil je de koolstoffilter online bestellen, maar is dit niet het exacte product waar je naar zocht? Ga dan naar het volledige overzicht voor de CATA Koolstoffilters of bekijk het gehele aanbod.

Specificaties

Specificaties
Merk CATA
EAN 8422248358477
Stuks per verpakking 1
Dikte (mm) 18
Diameter (mm) 125
Gebruiksduur (in maanden) 3
Artikelnummer(s) fabrikant geschikt voor 02859489

Geschikt voor

Zoek door onderstaande apparaten die geschikt zijn voor dit product.

Merk apparaat Model apparaat
CATA 2025003
CATA 2061105
CATA 2061405
CATA 2061606
CATA 2061608
CATA 2063603
CATA 2084316
CATA 2085602
CATA 2086316
CATA 2088307
CATA 2089315
CATA CPK 6000 GR
CATA CPK6000GR
CATA RITMA 45 X /A
CATA RITMA 60 X /A
CATA RITMA 90 X /A
CATA VK 5000 X
CATA VK 6000 BK
CATA VK 6000 WH
CATA VK 6000 X
CATA VK 6000 X +FCA
CATA VK 9000 X
CATA VK5000X
CATA VK6000BK
CATA VK6000WH
CATA VK6000X
CATA VK6000X +FCA
CATA VK9000X

Vragen?

Beoordelingen

Scroll to top
CATA Koolstoffilter 02859489
CATA Koolstoffilter 02859489 €19,95